• 09189870018

  • roghayehshahriyari@gmail.com

آنچه از دل برآید ...
متفرقه

آنچه از دل برآید ...

طراحی سایت حرفه ای و منحصر بفرد
طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و منحصر بفرد

طراحی وب با اصول سئو
سئو

طراحی وب با اصول سئو

تصاویر بصری
گرافیک

تصاویر بصری

webPack در طراحی سایت
webPack یک ابزار bundler قدرتمند برای طراحی و توسعه اپلیکشن های تحت وبی که با زبان جاوااسکریپت نوشته می شوند می باشد. در طراحی سایت فایل های متعدد css، جاوااسکریپت و تصاویر و فونت های مختلف استفاده می شود که گاها ادغام و لود این فایل زمانی که تعداد آنها زیاد باشد باعث بالا رفتن request ها و همچنین مدیریت سخت آنها می شود. در این شرائط نیاز به ابزاری هست که بتوان این فایل ها را با هم ادغام کرد و یک فایل به مرورگر ارسال کرد.

webPack در طراحی سایت

تعداد بازدید ها : 549
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1399
دسته بندی: طراحی سایت

webPack یک ابزار bundler قدرتمند برای طراحی و توسعه اپلیکشن های تحت وبی که با زبان جاوااسکریپت نوشته می شوند می باشد. در طراحی سایت فایل های متعدد css، جاوااسکریپت و تصاویر و فونت های مختلف استفاده می شود که گاها ادغام و لود این فایل زمانی که تعداد آنها زیاد باشد باعث بالا رفتن request ها و همچنین مدیریت سخت آنها می شود. در این شرائط نیاز به ابزاری هست که بتوان این فایل ها را با هم ادغام کرد و یک فایل به مرورگر ارسال کرد.

مشکل دیگر در طراحی وب سایت با جاوااسکریپت رعایت وابستگی ها و اولویت فایل های جاوااسکریپت در ارسال و دریافت آنها می باشد که با باندلینگ می توان این مساله را مدیریت کرد.

 

پیش نیاز لازم برای نصب و استفاده از webPack

برای نصب webpack نیاز به نصب nodejs داریم. دلیل این امر نیاز به npm که package manager  جاوااسکریپت می باشد که در درون nodejs قرار دارد. برای نصب nodejs وارد سایت nodejs شده و نسخه مورد نظر خود را دانلود می کنیم.

برچسب ها
مقالات مرتبط