• 09189870018

  • roghayehshahriyari@gmail.com

آنچه از دل برآید ...
متفرقه

آنچه از دل برآید ...

طراحی سایت حرفه ای و منحصر بفرد
طراحی سایت

طراحی سایت حرفه ای و منحصر بفرد

طراحی وب با اصول سئو
سئو

طراحی وب با اصول سئو

تصاویر بصری
گرافیک

تصاویر بصری

هدف از طراحی سایت چیست؟
انواع وب سایت های مختلف بسته به اینکه مخاطبان مورد نظر چه کسانی هستند، اهداف مختلفی دارند. برخی وب سایت ها به سمت فروش محصولات و سایر وب سایت ها به سمت ارائه اطلاعات عملی گرایش دارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً برای سرگرمی هستند. بیایید نگاهی به برخی از انواع مختلف وب سایت های موجود بیاندازیم.

هدف از طراحی سایت چیست؟

تعداد بازدید ها : 609
تاریخ انتشار : 28 فروردین 1399
دسته بندی: طراحی سایت

انواع وب سایت های مختلف بسته به اینکه مخاطبان مورد نظر چه کسانی هستند، اهداف مختلفی دارند. برخی وب سایت ها به سمت فروش محصولات و سایر وب سایت ها به سمت ارائه اطلاعات عملی گرایش دارند، در حالی که برخی دیگر صرفاً برای سرگرمی هستند. بیایید نگاهی به برخی از انواع مختلف وب سایت های موجود بیاندازیم.

هدف طراحی وب سایت های حاوی اطلاعات آموزنده / عملی

هدف از طراحی یک وب سایت اطلاعات محور، انتقال اطلاعات خاص و مفید به یک کاربر / مخاطب خاص است تا کاربر وب سایت مطلبی را بیاموزد یا موضوعی را بهتر درک کند. این وب سایت ها حاوی اطلاعات عملی تری هستند و ممکن است شامل "چگونه"، نکات و ترفندها، رفع و تعمیر، اطلاعات پشتیبانی، راهنمایی ها، دستورالعمل ها و غیره باشند.

هدف طراحی وب سایت های سرگرمی

این وب سایت ها اطلاعات سرگرمی بازدید کنندگان را دارا می باشند. مجلات آنلاین ، وب سایت های شایعه گرا، اخبار مشهور، پوشش ورزشی، فیلم، هنر، وب سایت های طنز و غیره. این وب سایت ها به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی قابل پیمایش هستند و اغلب به روز می شوند تا بتوانند کاربران را برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت باز گردانند. با استفاده از محتوای پویا مانند فیلم ها، پادکست ها، نمایش اسلایدها و غیره می توان وب سایت های سرگرمی را جذاب تر کرد.

هدف طراحی وب سایت های فروشگاه اینترنتی

هدف از طراحی وب سایت های فروشگاه اینترنتی، فروش محصولات به کاربران است. موفق ترین وب سایت ها برای دستیابی به درصد بالایی از خریدها، با دقت بهینه شده اند. برای دستیابی به موفقیت، سایت های فروشگاهی باید جدیدترین روش های بسته بندی و فروش آنلاین را که ثابت شده است شانس خرید بازدید کننده را افزایش می دهد، به کار گیرند. عوامل و عناصر بسیار مهمی در ایجاد یک وب سایت فروشگاهی موفق وجود دارد. عواملی مانند طراحی یک سایت سریع و جذاب، بهینه سازی تصاویر محصولات، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، به کارگیری روانشناسی رنگ و تبلیغات در طراحی گرافیکی سایت، مراحل خرید و تسویه حساب آسان، افزایش فروش از طریق محصولات مرتبط، ایجاد انگیزه در خریدارن، رها کردن و یا ترغیب دوباره خریداران گذشته، بازدید مجدد بازدید کنندگان گذشته که هنوز خریداری نکرده اند، با استفاده از گزینه های پرداخت مناسب و ...

هدف طراحی وب سایت های تجاری مبتنی بر خدمات

هدف از یک وب سایت تجاری مبتنی بر خدمات، ترغیب بازدید کنندگان وب سایت است که آنها باید مشتری خدمات شرکت شوند. این کار با قرار دادن شرکت به عنوان ارائه دهنده خدمات قابل اعتماد، و با تجربه در بازار هدف انجام می شود.
بازدید کنندگان با بررسی وب سایت ها قبل از برقراری هرگونه تماس تلفنی، ارائه دهندگان خدمات بالقوه را مشاهده می کنند. در طی این فرایند ، آنها در تلاشند تا بهترین شرکتی را پیدا کنند که نیازهای خاص آنها را برآورده کند. آنها در تلاشند تا مشخص كنند كه شركت تا چه اندازه حرفه ای است و كيفيت كاري كه دريافت خواهند كرد در چه حدی می باشد، آيا ارائه دهنده شهرت خوبي دارد و سابقه فعالیت شرکت را بیابند.ارائه اطلاعات و مقالاتی که دانش شما را نشان می دهد، یک نمونه کار بصری از کار شما، فیلم ها، توصیفات مشتری و غیره به بازدید کنندگان کمک می کند.

هدف طراحی وبلاگ ها

هدف از یک وبلاگ ارائه یک وب سایت یا صفحه وب که به طور منظم به روزرسانی می شود و  به طور معمول توسط یک شخص و یا گروه کوچکی مدیریت می شود، که به سبک غیر رسمی یا مکالمه نوشته شده است. وبلاگ ها با استفاده از تعدادی سرویس رایگان، مانند wordpress.com ، به راحتی بصورت آنلاین راه اندازی می شوند. بسیاری از وبلاگ های شخصی و حرفه ای در خارج وجود دارند که خواندن آنها سرگرم کننده هستند و بینشی بسیار شخصی به زندگی یک شخص می دهند. وبلاگ ها می توانند برای اهداف سرگرمی استفاده شوند یا به عنوان یک ژورنال آنلاین استفاده شوند یا توسط شرکت ها استفاده شوند تا مشتریان خود را نسبت به آنچه اتفاق می افتد پایدار نگه دارند. مشخصه وبلاگ این است که برای یک فرد آموزش دیده بسیار آسان و بدون دانش فنی می تواند بسیار آسان باشد.

هدف طراحی وب سایت های رسانه های اجتماعی

هدف وب سایت های رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام سهولت اشتراک و ارتباط با دوستان، خانواده، همکاران، آشنایان و حتی افراد غریبه است. وب سایت های رسانه های اجتماعی کار سریع و آسان را از ایجاد شبکه ای از اتصالات انجام می دهند تا بتوانند در تماس باشند، تجربیات روزانه، عکس ها، علاقه ها، تنظیمات برگزیده و غیره را به اشتراک بگذارند. شبکه های اجتماعی می توانند برای اهداف شخصی و تجاری استفاده شوند. مشاغل از شبکه های اجتماعی برای ایجاد ارتباط مستقیم با مشتریان استفاده می کنند که به آنها اجازه می دهد تا در مورد محصولات و خدمات خود بازخورد خود را دریافت کنند و به آنها اجازه می دهد اطلاعات بیشتری راجع به آنچه مشتریانشان واقعاً نیاز دارند و می خواهند کسب کنند.

به راهنمای طراحی وب سایت حرفه ای نیاز دارید؟

مهم نیست که نیاز به طراحی چه نوع وب سایتی داشته باشید، من می توانم به شما در طراحی انواع وب سایت ها کمک کنم. اگر می خواهید در مورد چگونگی کمک به شما در طراحی یک وب سایت حرفه ای اطلاعات بیشتری دریافت کنید با شماره تلفن 09189870018 تماس بگیرید و یا از بخش تماس با ما، پیامی بفرستید تا با شما تماس بگیرم.

برچسب ها
مقالات مرتبط